Dijital Akademi, dijital dünyada kendinizi geliştirmek isteyenler için tasarlanmış bir eğitim platformudur. İster web geliştirme, ister dijital pazarlama, isterseniz de tasarım gibi konularda kendinizi geliştirmek isteyin, Dijital Akademi'nin geniş kapsamlı kursları arasında mutlaka size uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Eğitmenlerimiz, konularında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşur ve her bir eğitim, pratik beceriler edinmeniz için özenle tasarlanmıştır. Dijital dünyada ilerlemek için ihtiyacınız olan her şey burada!

Oğuzhan TURAN
Dijital Pazarlama Uzmanı

Günümüzde, dijital dünya giderek daha fazla insanın hayatında önemli bir yer tutuyor. Sosyal medya, e-ticaret gibi dijital platformlar her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. Bu nedenle, işletmelerin de dijital dünyada var olmaları ve online varlıklarını yönetmeleri gerekiyor.

Mars Dijital Akademi'nin Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi, dijital dünyada başarılı olmak isteyen herkes için önemli bir fırsat sunuyor. Bu eğitim sayesinde, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama stratejileri, sosyal medyanın doğru kullanımı, Instagram&Facebook reklamları, Google Ads gibi konulara hakim olabilirsiniz.

Eğitimimiz, sektörün önde gelen uzmanları tarafından verilmektedir ve katılımcıların dijital dünyada daha etkili olmalarını sağlamak için hazırlanmıştır. Eğitim boyunca, güncel örnekler ve uygulamalarla desteklenen derslerle katılımcıların bilgi ve deneyimlerini pekiştirmeleri hedefleniyor.

E-Devlet ve Üniversite Onaylı Sertifika
Eğitim Süresi 16 Saat

Proje yönetimi, belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplinidir. Projeler belirli özgün hedef ve amaçlara ulaşmak amaçlı uygulanır. 

Bir projenin başarılı bir şekilde yönetilmesi için bilinmesi gereken temel bilgiler bu eğitim içerisinde verilmiştir.

Eğitim içerisinde proje yönetimi hakkında temel bilgileri alacak ve projelerinizi planlarken ve yönetirken kullanabileceğiniz pratik bilgileri elde edeceksiniz. 

 

Kurum Sertifikası
Eğitim Süresi 2 Ay
Ayşe Nur
Proje Yönetim Uzmanı
Ayşegül Turan
Grafik Tasarım Uzmanı

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Eğitim Süresi 2 Ay

TÜM EĞİTİMLERİMİZ

Mars Akademi Dünyasına
Sizde Katılın